Font Size

SCREEN

Profile

Layout

Menu Style

Cpanel
Şahin Ticaret

Şahin Ticaret

Şahin Ticaret Kuruluş amacı, İkinci el eşya piyasasına yeni bir bakış açısı getirerek değerinde sat uygun fiyata satın al ilkesiyle sizlerin Trabzon ve bölgesindeki güvenilir ikinci el eşya alım satım firmasıdır.

Spot, İkinci el, 2 nci el eşya ve sıfır eşyaların uygun fiyatlara alım satımın yapıldığı en doğru adres.

trabzon ikinci el eşya

 

Trabzon ikinci el eşya sitemize hoş geldiniz. Trabzon ikinci el eşya alım satım firması mı arıyorsunuz. İkinci el vermek istedğiniz kullanmadığınız eşyalarınız vermek için Trabzon ikinci el eşya firması mı arıyorsunuz. Biz trabzon ikinci el eşya olarak sizlerin eşyalarını değerinde alıyoruz. Her türlü ev eşyası , ofis mobilyası , dükkan malzemesi gibi bir çok eşyanın alım satımını yapmaktayız.

 Trabzon bölgesinde ikinci el faaliyeti gösteren fir çok firma bulunmaktadır. Bu durumda ikinci elcilere vermek istediğiniz eşyalarınızı satın alacak firmamnın fiyatlandırmasına dikkat ettiğinizin farkındayız. Kiminiz ihtiyaçtan eşyalarını satarken, kiminiz kullanmadığınız eşyalarınızı ikinci ele veriyorsunuz. Bazı insanların ikinci ele eşya vermekte zorluk çektiklerini görmekteyiz. Çekinen insanlar , fiyatı düşük bulan müşteriler derken bir çok aile eşyalarını ikinci elciye vermekten çekinmektedir. Ancak bir Trabzon ikinci el eşya firması olarak sizlerin kullanmadığı eşyalarını ikinci elcilere vermenizi tavsiye ederiz. Çünkü bu vesile ile ihitiyaç sahipleri güven aracılığı ile ihtiyaçlarını gidermektedir. Trabzon ikinci el eşya olarak yaşadığımız başka bir problem kişilerin eşyalarının elden daha iyi fiyata verdiklerini söylemeleri olmaktadır. Şunu altını çizerek hatırlatmak isteriz. Elden satın alınan eşyalarda garanti ve güven yoktur. Ancak firmamızdan satın aldığınız tüm ikinci el eşyalar kontrolden geçmiş ve garanti içermektedir. Bizlere gelen bir çok eşyanın problerlerini bizler gidermekteyiz. Bu sebebten trabzon ikinci el eşya firması yerine elden eşya almayı tercih ettiğinizde dikkatli olmanızı öneririz. Trabzon ikinci el eşya firmamız sizlerin güvenli bir şekilde alım satım yapabilmeniz için güvenilir ve kaliteli bir şekilde çalışmaktadır. Trabzon ikinci el eşya firmamız tüm eşyalarınızı değerinde almaktadır.

Trabzon İkinci El Eşya Firmamızın Çalışma Şekli.

  • Satmak istediğiniz eşyaların resimlerini whapshaptan bize yollayın.
  • Trabzon ikinci el eşya firmamız fotoğrafları incelediklten sonra sizlere ortalama fiyat verir.
  • Verilen fiyat aralığımız size uygunsa eşyanın başına gelip anlaşıyoruz.
  • Eşyalarınızı konuştuğumuz ve anlaştığımız zamanda evinizden , ofisinizden yada dükkanınızdan kendimiz alıyoruz.

Trabzon ikinci el eşya firmamız sizlere trabzon bölgesinin tamamında hizmet vermektedir. Almak yada satmak istediğiniz tüm eşyalarınız için ikinci el eşya firması telefon numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

  • Trabzon ikinci el eşya firmamız ofis eşyaları , ofis mobilyaları ve dükkan malzemeleri vb eşyaları değerinde alır satar. Satmak istediğinzi ofis eşyaları , dükkan malzemeleri gibi eşyalarınızın resimlerini whatshapp üzerinden bizlere yollamanız yeterli olacaktır.
  • Trabzon ikinci el eşya alım satım olarak her türlü koltuk takımı alım satımı yapmaktayız. Satmak istediğinzi koltuklarınızın resimlerini whatshapp yolu ile bizler yollamanız yeterlidir.
  • Trabzon ikinci el eşya firmamız öğrenci bazaları , bazalar , yatakları , çekyatlar vb eşyalarında alım satım hizmetini sunar Satmak istediğinzi eşyaların resimlerini whatshapp yolu ile bizlere ulaştırmanız ile fiyatldırma için sizlere geri dönüş yapacağız.
  • İkinci ele vermek istediğinzi beyaz eşyalarınızı değerinde alıyoruz. Çamaşır makinesi , buzdolabı , bulaşık makinesi vb tüm beyaz eşyalarınızı değerinde alıyoruz. Trabzon ikinci el eşya oalrak sıfır ayarında temiz ikinci el beyaz eşyalarımızı garantili olarak satmaktayız.
Sayfa 1 / 2

Yenilikler

Yeniliklerden haberdar olmak için mail adresinizi yollayınız:

Sosyal Ağlarımız

Etiketler